Pátek, 2 prosince, 2022

Hliníkové pergoly na míru vám skvěle zastíní terasu i posezení na zahradě

Více článků

Pokud máte na zahradě plochu, kde rádi usedáte ke kávě, grilujete zde nebo tady jen tak sedíte, čtete si a rozjímáte, je dobré mít prostor zastíněný. Na takové ploše, ale také na terase nebo dvorku můžete využít hliníkové pergoly na míru. Stačí uvést, na jak velký prostor má být zhotovena a zanedlouho vám jí společnost Atypy.cz vyrobí. Navíc až do konce listopadu koupíte hliníkové pergoly se stahovací střechou na míru o 20 % levněji.

Proč jsou hliníkové pergoly tak žádané?

Atypy vyrábí pergoly, které využijete až po 10 měsíců, nebo i déle pro účelné zastřešení terasy.  Záleží na tom, jak jste otužilí a jaké bude v daném roce počasí. Hodí se proti slunci, dešti i větru, který dosahuje rychlosti až do 117 km/h. Stahovací střechu tvoří nepromokavé třívrstvé PVC s hliníkovými profily. Výroba na míru zajišťuje spokojenost všem zákazníkům. Je plně bezúdržbová, a v zimě neubírá světlo interiéru, např. u francouzských dveří do obývacího pokoje.

Střecha pergoly má skvělé termoizolační vlastnosti, na terase se budete cítit příjemně i v horkých letních dnech. Díky použitému hliníku, který je stále populárnější ve stavebnictví, ale také i u stavby pergol, se o konstrukci nebudete muset po celou dobu životnosti vůbec starat.

Zahradní pergoly se stahovací střechou mají vysokou životnost, nerezaví, nebudete vynakládat žádný čas na údržbu.

Lepší cirkulace vzduchu s bioklimatickou pergolou

Zvolit můžete i další typ pergoly, kterým je bioklimatická pergola. Její střechu tvoří kvalitní lamely, jež se dají dle libosti naklonit tak, aby vznikal stín a pergola zároveň větrala. Vzduch dokonale cirkuluje, což je pro osoby sedící pod pergolou skvělé.

Podívejte se na webové stránky atypy.cz a vyberte si sami pergolu na míru.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články