Pátek, 2 prosince, 2022

Brašny na kolo Topeak i SKS znamenají kvalitu, kterou oceníte při každém použití

Více článků

Cyklisté často jezdí jen tak nalehko, kdy mají to nejnutnější buď v malé brašničce upevněné přímo na kole, nebo si pořídí malou ledvinku, kterou přesunují dle potřeby na záda, bok nebo břicho. Ovšem pokud potřebujete převézt nějakou tu batožinu, protože jedete na přespání, či chcete mít místo na cokoli jiného, vyplatí se koupit si speciální brašnu na kolo. U ní se vám nestane, že vám bude ostávat, překážet, bude vám nepohodlně… Brašny jsou různě velké a umožní vám volně se pohybovat i při potřebě převézt větší objem věcí.

To nejlepší od firmy Topeak

V e-shopu bikero.cz si můžete koupit kvalitní brašny na kolo, které jsou jak esteticky povedené, tak především důmyslně vyrobené s ohledem na potřeby a přání cyklistů. Brašny na kolo Tepeak se pyšní precizním zpracováním a vybrat si můžete z mnoha typů. Jde o produkty menší i větší, jde o brašny pod sedlo, pokud ale chcete převézt i jídlo, oblečení, nářadí a podobně, je ideální koupit si větší brašny z různých druhů textilu, nebo třeba rovnou plastové boxy na kolo. Brašny na kolo jsou zpravidla vybaveny také reflexními prvky, aby bylo cyklisty lépe vidět za každého počasí nebo denní doby. Nabízí se i poutka na praktickou blikačku nebo odrazu či světlo.  

Rozdílné je i to, jak se cyklistické brašny upevní na kolo. Můžete si vybrat modely, které se namontují i demontují rychle a snadno. Vždy sledujte objem, rozměry, info o uchycení. Skvělé je mít také upínací popruhy nebo pláštěnky na brašny. 

Staletá tradice firmy SKS

Na bikero.cz koupíte i kvalitní brašny na kolo SKS. Německý výrobce s vysokými standardy nejen u výroby, je na trhu více než sto let. Začal vyrábět nejdříve kovové pumpičky, později se přidaly blatníky a další cyklistické vybavení. Cenově dostupné brašny v příjemném designu se těší oblibě po celém světě. Co třeba SKS brašnu TRAVELLER UP černou pro městská i trekkingová kola? Teď jen za 479 Kč. Nebo SKS brašnu TRAVELLER CLICK 800 černou? Sportovní, elegantní, praktická pod vaše sedlo, jen za 529 Kč.

Více na bikero.cz

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články