Pátek, 2 prosince, 2022

Nejlepší čínské e-shopy – kde se skutečně vyplatí nakupovat?

Více článků

Čínské internetové obchody pravděpodobně nikdy neztratí na oblíbenosti, a to především díky široké nabídce zboží a velmi atraktivním cenám. Někdy však může být těžké rozlišit, zda je daný e-shop bezpečný a zda se v něm skutečně vyplatí nakoupit, nebo je lepší hledat dál. Níže lze vidět seznam obchodů, které jsou prověřené zákazníky, díky čemuž jim lze bez obav důvěřovat.

Většina lidí již zřejmě ví, jak se zaregistrovat na AliExpress, nebo jak používat AliExpress v češtině v mobilu. AliExpress však není jediný čínský e-shop, který stojí za to znát.

Kdo hledá platformu podobného typu, může vyzkoušet také o něco menší, avšak stejně populární Wish. Výhodou je především rozhraní e-shopu Wish česky a také možnost komunikovat v češtině se zákaznickou podporou.

Kromě výše zmíněných portálů existuje spousta dalších internetových obchodů, které jsou výjimečné nízkými cenami a obrovským množstvím nabízených produktů. O kterých obchodech je řeč?

LightInTheBox

LightInTheBox se řadí k poměrně dobře známým čínským e-shopům. Svou nabídkou může připomínat například výše zmíněný Wish nebo AliExpress. Na rozdíl od těchto velkých tržišť je však LightInThebox koncovým prodejcem, což znamená, že se tu zákazníci nesetkají s velkým množstvím různých obchodníků.

Banggood

Dalším čínským internetovým obchodem, který stojí za zmínku, je Banggood. Nabízí především elektroniku a funguje již mnoho let, během nichž si získal stabilní zákaznickou základnu.

DHgate

Čínský e-shop, ze kterého lze objednat vše od elektroniky přes doplňky do domácnosti až po oblečení. Ceny zboží začínají doslova na pár korunách, což z DHgate činí jeden z nejpopulárnějších internetových obchodů z Číny.

DealExtreme

Převážnou část nabídky e-shopu DealExtreme tvoří elektronika. Každý, kdo by měl pochybnosti o kvalitě nabízených produktů, si u jednotlivých artiklů může přečíst zákaznické recenze.

Gearbest

Podobně jako například LightInTheBox nebo DHgate nabízí i Gearbest pestrou směsici zboží. Zákazníci zde naleznou vše od oblečení přes elektroniku až po různé užitečné vychytávky do bytu. Ceny v tomto e-shopu jsou jak jinak než velmi příznivé.

Shein

Shein nelze v souvislosti s ověřenými čínskými e-shopy nezmínit. Zejména v posledních několika letech se řadí k vůbec nejoblíbenějším čínským e-shopům s módou. Hlavním důvodem je nabídka poměrně kvalitního oblečení za nízké ceny, jednoduché vrácení zboží a spolehlivost.

Zaful

Dalším oblíbeným e-shopem s módou je Zaful. Zákazníci v jeho nabídce najdou cenově dostupné trendy oblečení, obuv a módní doplňky. Není sice tak oblíbený jako výše zmíněný Shein, určitě však stojí alespoň za nahlédnutí.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články