Pátek, 2 prosince, 2022

Ubytování pro školy v přírodě na famózním místě 

Více článků

Ubytování pro školy v přírodě na tak famózním místě, jakým je Benecko si musí zamilovat každý. Nejen dospělí, ale také děti se na toto místo rádi znovu a znovu vydávají. Není tedy divu, že je hotel téměř stále plný k prasknutí a Benecko je plné turistů ze všech koutů země. I já jsem se svými kolegyněmi pedagožkami na Benecko jela. Měli jsme zde totiž zarezervované ubytování pro školu, ve které učíme. Děti ve věku 12 až 14 let byly z výletu naprosto nadšené a ihned po našem návratu do Prahy nás začaly prosit o to, abychom se na toto malebné místo v příštím roce opět vydaly. ProFamily Hotel TOP Benecko jim totiž přirostl k srdci natolik, že už dokonce začínají přemlouvat i své rodiče a prosit je, ať se s nimi na toto místo vydají třeba v létě na dovolenou anebo ať jim zde zařídí letní tábor či velkolepý lyžařský výcvik. 

Školy v přírodě ubytování láká

Školy v přírodě ubytování na Benecku velmi láká. Panuje zde nejen příjemné klima, ale je zde tak čerstvý vzduch, o kterém si lidé ve městech mohou nechat pouze zdát. Ubytování pro školy či ubytování pro školku je tak na Benecku poměrně často obsazené již několik měsíců dopředu. Vůbec se tomu nedivím, je zde totiž opravdu nádherné. A když vezmu v potaz i místní kuchyni, ve které se vaří primárně z lokálních surovin, které jsou každý den čerstvé, nemohu doporučit nikomu jiný hotel než právě tento, který je po celkové rekonstrukci a je naprosto úžasný po všech směrech. Tento hotel u sjezdovky tak mohu doporučit naprosto každému. Je totiž výhodný nejen pro děti, ale také pro různé firemní adaptační pobyty či adaptační kurzy pro veřejnost. 

Ubytování pro školu v přírodě si zařiďte včas

Ubytování pro školu v příroděsi každopádně zařiďte včas. Mohlo by se vám totiž stát, že o pobyt přijdete, jelikož ve vámi vybraném termínu nebude v hotelu místo. O toto malebné místečko je totiž v poslední době nevídaný zájem a jezdí sem nejen různé školy či školky, ale také skupiny přátel, kolegů či se zde konají svatební hostiny ve velkém stylu. Včasná rezervace vám tak zajistí, že vám váš výlet na Benecko vyjde po všech směrech.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články