Pátek, 2 prosince, 2022

I svatba a nové bydlení vás mohou vyjít levněji díky slevovým kuponům

Více článků

Mnozí z nás už si zvykli na využívání slevových kuponů, které nám nabízí spousta prodejců. Tímto způsobem si nás snaží předcházet, získat, přesvědčit nás, abychom své peníze utratili právě u nich. Běžně slevové kódy používáme na nákup elektroniky, hraček, v knihkupectvích a podobně, ale napadlo vás, že i svatba vás díky nim může přijít levněji?

Ušetřete na prstýncích

Ještě jste své milé nevybrali ten správný zásnubní prsten? Anebo už jej má a vy uvažujete o těch snubních? Ať je to jakkoli, slevový kód Brilianty vám zajistí levnější prstýnky nebo další šperky. Díky kódů můžete také získat dopravu zdarma. Jen pozor. Slevy i slevové kódy bývají velmi krátkodobé, proto je dobré je pravidelně sledovat. Většinou vyprší po týdnu až měsíci od jejich zadání. A je škoda přijít o možnost slevy, která by vás velmi zajímala.

Prohlédněte si nabídku jednotlivých obchodů

Slevové kódy můžete využít na nákup mnohého a zcela odlišného zboží. Nabízí nám je obchody jako Luxor, FunBaby, Adrop.cz, Alza, FotoŠkoda, Casnaboty.cz, Levné-knížky.cz, Pompo a další.

Jestliže chcete inspiraci na další šperky, které můžete zakoupit se slevou, podívejte se na Ornamenti. Jsou nádherné a cenově dostupné.

Zařizujeme bydlení

Mnozí se sestěhujeme již před svatbou, abychom si zkusili, jak se nám bude společně celý život žít. Někdo k tomu ale dospěje až po svatbě. Slevový kód XXLutz můžete použít na nákup krásného vybavení do nové ložnice, obýváku, kuchyně, dětského pokoje nebo třeba koupelny. Jejich slevový kód můžete získat, když se přihlásíte k odběru newsletteru, a díky němu získáte slevu 150 Kč na nákup. Anebo využijte aktuálně běžící akci „Crazy Days“ a ušetřete 22% z původní ceny. Akce má omezenou platnost, proto pospíchejte.

Vezměte se a zabydlete se s příjemnou slevou. Ušetřené peníze můžete investovat do dalšího zařizování bydlení nebo třeba do společných volných chvilek.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články